Kontrakty serwisowe

Pomoc na każdym kilometrze


Kontrakt Serwisowy służy Ci bezpłatną, 24-godzinną pomocą drogową Renault Assistance.

Kontrakt Serwisowy to gwarancja spokoju na lata dzięki profesjonalnej obsłudze w sieci Autoryzowanych Partnerów Renault.

Wybierz typ kontraktu, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom:

 

 • MOJE PRZEGLĄDY
  Obejmuje wymianę części i wykonanie przeglądów przewidzianych w programie obsługi samochodu w okresie trwania kontraktu (np. przegląd z wymianą oleju i filtra oleju, wymianę filtra kabiny, filtra powietrza, wymianę rozrządu itp.)
 • ZEN
  Zawiera wyżej wymienione usługi, a ponadto oferuje przedłużenie gwarancji na wykupiony okres, na warunkach analogicznych do FORMUŁY NON STOP.
 • FULL SERVICE
  Obejmuje zakres oferowany przez Kontrakt ?ZEN" oraz dodatkowo wymianę części podlegających zużyciu w trakcie eksploatacji samochodu jak np. klocki i tarcze hamulcowe, amortyzatory, żarówki, wycieraczki, akumulator itp.

We wszystkich trzech typach kontraktów stosowane są oryginalne części oraz płyny eksploatacyjne spełniające normy Renault z gwarancją producenta.


Korzystne warunki finansowe

 • Istnieje możliwość zakupu Kontraktu Serwisowego na raty wraz z nowym samochodem w ofercie kredytowej RCI Bank Polska S.A.
 • Kontrakt Serwisowy jest przypisany do danego auta, jeśli zdecydujesz się sprzedać samochód, sprzedasz go łatwiej i korzystniej, ponieważ ma wyższą wartość rynkową.

Czas START!
Kontrakt Serwisowy możesz wykupić w ciągu 12 miesięcy od daty pierwszej rejestracji auta (przed wykonaniem pierwszego przeglądu).

do góry